Grafický náhled ZDARMA u každé objednávky
Nákup se SLEVOU na celý nákup
Bezpečně zabalené při doručení
Výroba tapety dle vlastního rozmeru
Doručení ZDARMA nad 7.000 Kč

 

Fototapety na míru dle vášho rozměru

Díky tomu, že Vám vyrobíme tapetu na míru, budete mít v interiéru originální bytový doplněk. Sami si vytvoříte tapetu s vlastním rozměrem jaký potřebujete. Ať už jde o rozměr, barevnost, nebo materiál. Inspirující a útulný prostor díky tapetě na míru.

Tapety na míru

Fototapeta vlastní rozměr

Každou fototapetu z naší nabídky vám vyrobíme dle vámi zadaného rozměru. Pokud jste náhodou v naší nabídce nenašli tapetu, kterou potřebujete, zašlete nám obrázek na náš mail info@tapetymix.cz. Tapetu se pokusíme vyhledat ve fotobance https://stock.adobe.com/sk/ .Zašleme vám grafický náhled ZDARMA s cenovou nabídkou.

Tapety na míru dle vašich představ

Při tapetě na míru je třeba uvést přesný rozměr fototapety v centimetrech šířka x výška. Je dobré myslet na zakřivení stěn a proto doporučujeme přidat 1 až 2 cm navíc. Pokud chcete  změnu, třeba nám to všechno sdělit  na info@tapetymix.cz . Potřebujete náhled fototapety při vámi zadaném rozměru? Při odeslání vaší objednávky vám do 24 hodin zašleme na váš email grafický náhled na odsouhlasení / schválení / spolu s cenovou nabídkou jak bude fototapeta vypadat při vámi zadaném rozměru. Kontrolujte si proto vaši emailovou schránku, abychom mohli po odsouhlasení vyrobit vaši novou fototapetu co nejdříve.