Fototapety na míru dle Vášho rozměru

Fototapeta na míru. Díky tomu, že Vám vyrobíme tapetu na míru, budete mít v interiéru originální bytový doplněk. Sami si vytvoříte tapeta s vlastním rozměrem, jaký potřebujete. Ať už jde o rozměr, barevnost, nebo materiál. Inspirující a útulný prostor díky tapetě na míru.

fototapety_na_kuchynske_zasteny.jpg

Fototapeta vlastní rozměr

Každou fototapetu z naší nabídky Vám vyrobíme dle Vámi zadaného rozměru. Pokud jste náhodou v naší nabídce nenašli fototapetu, kterou potřebujete, zašlete nám obrázek fototapety na náš mail info@tapetymix.cz. Tapetu zkusíme vyhledat ve fotobance. V případé že ste nenašli vhodný motiv víme Vám vyrobit jakýkoliv motiv iz fotobanky www.fotolia.com Stačí když nám zašlete čislo Vámi vybraného obrázku /nachází se ve spodní části obrázku na pravé straně/ případně link a rozměr tapety jaký potřebujete, na email: info@tapetymix.cz zašleme Vám grafický náhled ZDARMA spolu s cenovou nabídkou.

vinylove_tapety_na_stenu.jpg

Tapety na míru dle Vašich představ

Při fototapetě na míru, je třeba uvést přesný rozměr fototapety v centimetrech šířka x výška. Je dobré myslet na zakřivení stěn a prto doporučujeme přidat 1 až 2 cm navíc. Pokud chcete kúkoľvek změnu, třeba nám to všechno sdělit jim na info@tapetymix.cz Potřebujete náhled fototapeta při Vámi zadaném rozměru? Při odeslání Vaší objednávky Vám do 24 hodin zašleme na Váš email grafický náhled na odsouhlasení / schválení / spolu s cenovou nabídkou jak bude fototapeta vypadat při Vámi zadaném rozměru. Kontrolujte si proto Vaši emailovou schránku abychom mohli po odsouhlasení vyrobit Vaši novou fototapetu co nejdříve.

Na výběr máme více než 1300 motivů fototapet www.tapetymix.cz

fototapeta_na_mieru.jpg

fototapety_na_mieru.jpg

V případě že máte jakékoliv dotazy napište nám na info@tapetymix.cz
Případně nám zavolejte na číslo +421 948 504 403 rádi Vám poradíme, pomůžeme.

Fotogalerie