Fototapety na míru dle vášho rozměru

Díky tomu, že Vám vyrobíme tapetu na míru, budete mít v interiéru originální bytový doplněk. Sami si vytvoříte tapetu s vlastním rozměrem jaký potřebujete. Ať už jde o rozměr, barevnost, nebo materiál. Inspirující a útulný prostor díky tapetě na míru.

Tapety na míru

Fototapeta vlastní rozměr

Každou fototapetu z naší nabídky vám vyrobíme dle vámi zadaného rozměru. Pokud jste náhodou v naší nabídce nenašli tapetu, kterou potřebujete, zašlete nám obrázek na náš mail info@tapetymix.cz. Tapetu se pokusíme vyhledat ve fotobance www.fotolia.com .Zašleme vám grafický náhled ZDARMA s cenovou nabídkou.

Tapety na míru dle vašich představ

Při tapetě na míru je třeba uvést přesný rozměr fototapety v centimetrech šířka x výška. Je dobré myslet na zakřivení stěn a proto doporučujeme přidat 1 až 2 cm navíc. Pokud chcete  změnu, třeba nám to všechno sdělit  na info@tapetymix.cz . Potřebujete náhled fototapety při vámi zadaném rozměru? Při odeslání vaší objednávky vám do 24 hodin zašleme na váš email grafický náhled na odsouhlasení / schválení / spolu s cenovou nabídkou jak bude fototapeta vypadat při vámi zadaném rozměru. Kontrolujte si proto vaši emailovou schránku, abychom mohli po odsouhlasení vyrobit vaši novou fototapetu co nejdříve.