Grafický náhled ZDARMA u každé objednávky
Nákup se SLEVOU na celý nákup
Bezpečně zabalené při doručení
Výroba tapety dle vlastního rozmeru
Doručení ZDARMA nad 4.500 Kč

 

Latexové tapety na zeď

Tapety latexové na zeď poskytují výborné řešení na dekoraci hladkých a rovných stěn. Materiál je hladký, matný s nádechem saténu. Nejmodernější technologie zaručuje fotorealistický tisk. Díky své gramáži 212g / 1m2 se tapeta netrhá a garancí je jednoduché lepení, které zvládne téměř každý. Tento materiál je velmi oblíbený kvůli atraktivní ceně a vysoké kvalitě. Tapety latexové jsou ekologické, bez zápachu, výsledkem je skvělý vzhled stěn v interiéru. Tapetu je možné i laminovat, což ještě zvýší její odolnost vůči vnějším faktorům. Vzor latexové tapety si můžete vybrat z naší pestré nabídky, nebo Vám vyrobíme tapetu na míru jako latexovou z Vaší fotografie. Tapety latexové se lepí podobným způsobem jako tapety z jiných materiálů. I při latexových tapetách si můžete zvolit vlastní rozměr. Jsou cenově dostupné a těší se velké oblibě. Jde o ekologickou potisk. Tapeta se při lepení netrhá.

Latexová tapeta na stěnu - vlastnosti

1. Trvanlivé barvy, voděodolná, odolná vůči otěru. Tapetu můžete přetřít navlhčeným hadříkem. Je vhodná na hladkou stěnu kde máte jako podklad sádrovou stěrku případně jemně zrnitou stěnu "pucovku". Také je vhodná na sádrokarton. Není vhodná na hrubozrnné omítky. Ideální je na stěnách interiéru bez struktury / zrnitosti /.
2 / Gramáž: 212g / m2
3 / Šířka jednoho výtisku /pásu/ je max. 130cm. Pokud bude mít Vaše fototapeta rozměr 260cm x 260cm bude rozdělena na dvě části o rozměrech 130cm x 260cm + 130cm x 260cm. Je to vhodné pro manipulaci i samotné lepení tapety.
4 / Návod na lepení tapety najdete ZDE
5 / Doporučujeme lepidlo značky Metylan na latexovou tapetu.
6/ Způsob lepení: S přeložením 1 cm

Pro zvýšení odolnosti tapety doporučujeme tekuté laminace. Tekutá laminace je vhodná hlavně na povrchy, kde hrozí vyšší riziko mechanického poškození, např. stůl, nábytek v dětském pokoji, kuchyňská zástěna. Jde o jemný tekutý ochranný filtr, který se nanese na povrch fólie. Cena laminace je 280 Kč / 1m2

Nenašli jste vhodný motiv? Víme Vám vyrobit jakýkoliv motiv i z fotobanky www.fotolia.com
Stačí když nám zašlete čislo Vámi vybraného obrázku /nachází se ve spodní části obrázku na pravé straně/ případně link a rozměr fototapety jaký potřebujete, na email: info@tapetymix.cz zašleme Vám grafický náhled ZDARMA spolu s cenovou nabídkou.

V případě že máte jakékoliv dotazy napište nám na info@tapetymix.cz
Případně nám zavolejte na číslo +421 948 504 403 rádi Vám poradíme, pomůžeme.

Fotogalerie

Přihlaste se k odběru newsletteru