Tapety na míru na kuchyňskou linku

Jak vybrat tapety na linku, zástěnu do kuchyně.

Tapety na kuchyňské zástěny dodávají vaší kuchyni duši. Tapety doplní celkový vzhled kuchyňské linky i prostoru v kuchyni. K dispozici máte krásné kuchyňské tapety s ovocem, kávou, ale na výběr jsou i vzory abstraktní, květiny, architektura. Závisí na tom, co se Vám líbí, a jak máte zařízený interiér. Kromě kuchyňské zástěny lze tapety použít i na obkladačky, ledničku, kuchyňská dvířka, dveře, sololit. Tapetu na kuchyňské zástěně můžete překrýt i sklem, plexisklem vhodným na zástěny.

Je důležité na jaký povrch jdete tapetu lepit. Pokud má být nalepena na stěnu, doporučujeme Vám vinylovou tapetu, která propouští páru a vlhkost. Pokud chcete tapetu lepit na laminát, umakart, dřevotřísku, obkládačky, sklo, ... - nejvhodnější je samolepící tapeta, která může být matná nebo lesklá. Tapetu na kuchyňskou zástěnu Vám můžeme i laminovat /tekutá laminace, která zvyšuje odolnost tapety/. Tekutá laminace je vhodná hlavně na povrchy, kde hrozí vyšší riziko mechanického poškození, např. stůl, nábytek v dětském pokoji, kuchyňská zástěna. Jde o jemný tekutý ochranný filtr, který se nanese na povrch fólie. Cena laminace je 280 Kč / 1m2. Pokud má být tapeta umístěna za elektrickou, indukční desku laminace je vhodná. Od plynové desky by měla mít tapeta vzdálenost alespoň 25cm, případňe v místě mezi tapetou a plynovým sporákem dát sklo.

Údržba: tapeta můžete přetřít mokrým hadříkem se saponátem, nebo s čistou vodou. Nepoužívejte agresivní čisticí prostředky.

Postup při objednání tapety na kuchyňské zástěny

Vyberte si motiv tapety, který se Vám líbí. Změřte si plochu, na kterou chcete tapetu nalepit šířka v centimetrech x výška v centimetrech. Uveďte, zda chcete tapetu na jednu zástěnu, nebo na více částí zástěny. Můžete mít kuchyň ve tvaru L nebo U motiv Vám umíme rozdělit na požadované díly 1díl, 2 díly, Barevnost tapety Vám můžeme upravit černobílé provedení, sépie, změna barvy. Vyberte si materiál tapety / na stěnu vinylová tapeta, na nesavé povrchy samolepící tapeta /. Chcete laminaci? Tekutá laminace je vhodná hlavně na povrchy, kde hrozí vyšší riziko mechanického poškození, např. stůl, nábytek v dětském pokoji, kuchyňská zástěna. Jde o jemný tekutý ochranný filtr, který se nanese na povrch fólie. Cena laminace je 280 Kč/ 1m2. Všechny tyto údaje nám pošlete na náš mail tapetymix@tapetymix.cz Připravíme Vám zdarma náhled tapety na kuchyňskou zástěnu a cenovou kalkulaci. A jaká je dodací lhůta? Od 3 do cca 6 pracovních dnů.

Tapety do kuchyně, restaurace, jídelny, kavárny, baru:

Tapety vyrobíme na míru. Vinylové tapety propouštějí páru i vlhkost, jsou nejodolnější. Na nesavé povrchy použijte samolepící tapety. Tapety jsou voděodolné, odolné vůči otěru, barevnost je stálá.

Na výběr více než 1300 motivů tapet z naší nabídky www.tapetymix.cz

kuchynske_zasteny_fototapety.jpgkuchnia4e.jpg

fototapety_na_kuchynske_zasteny.jpg

fototapeta_na_kuchynsku_zastenu.jpg

Ve fotogalerii níže jsou umístěny fotografie klienty, který vyzkoušeli tapetu na kuchyňskou linku z naší nabídky na míru. Děkujeme jim za krásné fotky, které nám zaslali. Skvělá inspirace i pro Vás.

V případě že máte jakékoliv dotazy napište nám na info@tapetymix.cz
Případně nám zavolejte na číslo +421 948 504 403 rádi Vám poradíme, pomůžeme.

Fotogalerie