Grafický náhled ZDARMA u každé objednávky
Nákup se SLEVOU na celý nákup
Bezpečně zabalené při doručení
Výroba tapety dle vlastního rozmeru
Doručení ZDARMA nad 7.000 Kč

 

Tapeta z vaší fotografie

Co tak foto tapety z fotografie? Máte pěknou fotku z dovolené, rodinné osavy a chtěli byste z ní fototapetu? Stačí, když nám na náš mail tapetymix@tapetymix.cz zašlete vaši fotografii v co nejlepším rozlišení. Zároveň nám zašlete přesné rozměry fototapety v centimetrech - šíírka v cm x výška v cm. Připravíme Vám náhled tapety ke schválení. Náhled a barevné úpravy foto tapety jsou zdarma. Materiál z jakého vám můžeme foto tapetu z fotky vyrobit si můžete vybrat sami.

Fototapeta na míru z vlastní fotky

Vlastní fotka na foto tapetě

Unikátní foto tapeta, kterou nebude mít nikdo - foto tapeta z vlastní fotky je tím správným řešením. Určitě máte doma krásné fotografie svých dětí, fotky z dovolené, nebo jen náhodné, ale zajímavé fotografické záběry. Zkuste nám je zaslat na tapetymix@tapetymix.cz a můžete se pyšit vlastní uměleckou tvorbou.

Tapeta z Vaší fotky

Tapeta vlastní motiv

Můžeme Vám vytisknout foto tapetu i z motivu, který najdete na www.fotolia.com. Stačí když nám zašlete čislo vámi vybraného obrázku /nachází se ve spodní části obrázku na pravé straně/ případně link a rozměr foto tapety jaký potřebujete na email: tapetymix@tapetymix.cz zašleme vám grafický náhled ZDARMA spolu s cenovou nabídkou. Vytiskneme vám foto tapetu z vlastního motivu v barvách sépie, černobílá, původní barevnost, úprava barevnosti, stačí nám jen napsat na tapetymix@tapetymix.cz co chcete na tapetě mít.

Fotogalerie