Tapeta na zeď z Vaší fotografie

Tapeta na zeď z Vaší fotografie. Co tak foto tapety z fotografie? Máte pěknou fotku z dovolené, rodinné osavy a chtěli byste z ní fototapetu? Stačí, když nám na náš mail tapetymix@tapetymix.cz zašlete Vaši fotografii v co nejlepším rozlišení. Zároveň nám zašlete přesné rozměry fototapeta v centimetrech - šíírka v cm x výška v cm. Připravíme Vám náhled tapety z Vaší fotky ke schválení. Náhled a barevné úpravy foto tapety jsou zdarma. Materiál z jakého Vám můžeme foto tapetu z fotky vyrobit si můžete vybrat sami.

Vlastní fotka na foto tapetě

Pro unikátní foto tapetu, kterou nebude mít nikdo, foto tapeta z vlastní fotky je tím správným řešením. Určitě máte doma krásné fotografie svých dětí, fotky z dovolené, nebo jen náhodné, ale zajímavé fotografické záběry. Zkuste nám je zaslat na tapetymix@tapetymix.sk a můžete se pyšnit vlastní uměleckou tvorbou.

Tapeta vlastní motiv

Můžeme Vám vyrobit foto tapetu iz motivu, který najdete na www.fotolia.com. Stačí když nám zašlete čislo Vámi vybraného obrázku /nachází se ve spodní části obrázku na pravé straně/ případně link a rozměr foto tapety jaký potřebujete, na email: tapetymix@tapetymix.cz zašleme Vám grafický náhled ZDARMA spolu s cenovou nabídkou. Vyrobíme Vám foto tapetu z vlastního motivu v barvách sépie, černobílá, původní barevnost, úprava barevnosti, stačí nám jen napsat na tapetymix@tapetymix.cz co chcete ně tapetě mít.

fototapety_z_fotografie.jpgfototapeta_z_fotky.jpg

Fotogalerie