Tapety na zeď s text, nápis, logo, citát

Tapeta na míru s vlastním textem, nápisem. Originálním designovým prvkem v interiéru bude bezpochyby tapeta s textem, který zakomponujeme do motivu tapety. Můžete si vytvořit vlastní text v češtině, angličtině, češtině, maďarštině. Velké oľube se těší motivační rodinné texty, citáty, které inspirují celou rodinu. Záleží na Vaší fantazii a kreativitě. Pošlete nám na info@tapetymix.cz hotový text velikost písma, font, barva písma, který chcete mít na tapetě z nabídky na www.tapetymix.cz. Chcete-li text zakomponovat do tapety z naší nabídky, pošlete nám kód tapety, rozměr tapety, umístění textu na tapetě. Pošleme Vám cenovou nabídku a po odsouhlasení náhled tapety s vlastním textem.

fototapeta_motivacne_napisy.png

Tapeta na míru s firemním sloganem, logem.

fototapeta-firemne-logo_1.JPG

Nechte vyniknout logo Vaší společnosti, firemní slogan na viditelném místě v interiérech společnosti, nebo v kanceláři. Vyberte si design tapety, který je vhodný ať už na stěnu do firemních prostor, na okna, dveře, nebo na pulty na recepci. Logo zakomponujeme do vybrané fotografie a tapetu s logem Vám vyrobíme na míru.

V případě že máte jakékoliv dotazy napište nám na info@tapetymix.cz
Případně nám zavolejte na číslo +421 948 504 403 rádi Vám poradíme, pomůžeme.

Nenašli jste vhodný motiv? Víme Vám vyrobit jakýkoliv motiv iz fotobanky www.fotolia.com
Stačí když nám zašlete čislo Vámi vybraného obrázku /nachází se ve spodní části obrázku na pravé straně/ případně link a rozměr tapety jaký potřebujete, na email: info@tapetymix.cz zašleme Vám grafický náhled ZDARMA spolu s cenovou nabídkou.

Fotogalerie