Grafický náhled ZDARMA u každé objednávky
Nákup se SLEVOU na celý nákup
Bezpečně zabalené při doručení
Výroba tapety dle vlastního rozmeru
Doručení ZDARMA nad 7.000 Kč

 

Tapety na vestavěné skříně a nábytek

Tapety na nábytek, vestavěné skříně a dveře. Tapety změní vestavěné skříně, posuvné dveře, skříně na nepoznání. Vytvoří na skříních a nábytku zajímavou metamorfózu a foto tapeta zcela změní i celkový pohled na design ve Vašem interiéru. Vyberte si motiv tapety /nálepky na skříně/, který chcete použít na vestavěnou skříň. Přesně si změřte rozměr vestavěné skříně, dveří, který potřebujete šířka v centimetrech x výška v centimetrech. Také je důležité, zda chcete foto tapetu na jednodveřové nebo viacdverovú skříň. Motiv Vám umíme rozdělit na požadované části vestavěné skříně 1díl, 2 díly. Barevnost foto tapety Vám můžeme upravit černobílé provedení, sépie, změna barvy. Vyberte si materiál - foto tapeta samolepicí matná nebo lesklá. Pro zvýšení odolnosti foto tapeta doporučujeme tekuté laminace. Tekutá laminace je vhodná hlavně na povrchy, kde hrozí vyšší riziko mechanického poškození, např. stůl, nábytek v dětském pokoji, kuchyňská zástěna. Jde o jemný tekutý ochranný filtr, který se nanese na povrch fólie. Cena laminace je 280 Kč / 1m2. Připravíme Vám zdarma náhled foto tapety na vestavěnou skříň a cenovou kalkulaci.

V případě pokud bude mít Vaše tapeta na vestavěnou skříň rozměr 3 díly x 70cm šířku x 250cm výšku bude rozdělena na 3 rovnoměrné části o rozměrech 3x70x250. Je to vhodné pro manipulaci i samotné lepení tapety.

samolepici_fototapeta_na_dvere.jpgfototapety-na-dvere_2.jpgfototapeta_na_vestavenou_skrin.gif

Foto tapeta na nábytek, šatníky, posuvné dveře

Stačí trochu fantazie a použitím tapety dekorovat Vaše dveře, skříně a šatníky. Rychlá a jednoduchá změna. Množství designových motivů na tapetách v naší online nabídce.

Vyberte si z více než 1300 motivů z naší nabídky www.tapetymix.cz

Ve fotogalerii níže jsou umístěny fotografie klienty, který vyzkoušeli samolepící tapetu na vestavěnou skříň z naší nabídky na míru. Děkujeme jim za krásné fotky, které nám zaslali. Skvělá inspirace i pro Vás.

V případě že máte jakékoliv dotazy napište nám na info@tapetymix.cz
Případně nám zavolejte na číslo +421 948 504 403 rádi Vám poradíme, pomůžeme.

Fotogalerie