Samolepicí tapeta na zeď

Samolepicí tapeta na zeď. Samolepící tapety nám nabízejí různá řešení a možnosti. Můžete je použít na nábytek, sklo, zrcadla, kuchyňské zástěny, skříně, sprchové kouty, kachličky, okna, skříně, chladničky. Poskytují velké množství kreativních řešení. Vyrobíme Vám je na míru, i z vlastní fotky. Hezké motivy z našich kategorií využijete v každé místnosti interiéru. Samolepicí tapeta s logem Vaší společnosti či reklamou bude perfektně prezentovat Vaši společnost na vystavěné, v obchodních priestoroch. Smelo ji můžete ošetřit i mokrým hadříkem. Samolepící fototapeta se používá na kuchyňské zástěny, skříně, vestavěné skříně, renovace nábytku, dveří, okna a na různé použití. Nedoporučujeme ji lepit na stěny a už vůbec ne na stěny se strukturovaným povrchem. Samolepicí tapetu Vám umíme vyrobit v provedení matná a lesklá. Při samolepicí tapetě na stěnu vyrábíme jen matnou verzi. Na sprchové kouty doporučujeme také samolepicí tapetu FROST kůra je průsvitná ale vypadá jako zmražená, na okna je vhodná Windeco nebo perforovaná fólie. Chcete-li si objednat některou z těchto speciálních tapet napište nám mail na tapetymix@tapetymix.cz, zašleme Vám cenovou kalkulaci a samozřejmě grafický náhled.

Vlastnosti - samolepící tapety
1. Odolnost vůči vodě, vůči otěru, trvanlivé barvy, omyvatelnost, dlouhá životnost, super vizuální efekt, ekologická, bez zápachu, vysoká kvalita tisku
2. Tloušťka: 100 mikronů
3. Maximální šířka jednoho výtisku / pásu / 130cm. Pokud bude mít tapeta rozměr 260x260, bude rozdělena na dvě části o rozměrech 130cm x 260cm + 130cm x 260cm.
4. Lepení je s přeložením 1 cm

Návod na lepení smolepíci tapety nájdete ZDE

Pro zvýšení odolnosti fototapeta doporučujeme tekuté laminace. Tekutá laminace je vhodná hlavně na povrchy, kde hrozí vyšší riziko mechanického poškození, např. stůl, nábytek v dětském pokoji, kuchyňská zástěna. Jde o jemný tekutý ochranný filtr, který se nanese na povrch fólie. Cena laminace je 280 Kč / 1m2

Samolepicí tapety, MATERIÁL:

     Samolepící tapeta MATNÁ / na hladké povrchy v nabídce /
     Samolepící tapeta LESKLÁ / na hladké povrchy v nabídce /
     Samolepicí tapeta na stěnu * / na stěnu povrchy v nabídce /
     Samolepicí tapeta EASY DOT * (na objednávku)
     Samolepicí tapeta WINDECO * (na objednávku)
     Samolepicí tapeta REFLEKTON * (na objednávku)
     Samolepicí tapeta ONE WAY VISION * (na objednávku)

Nenašli jste vhodný motiv? Víme Vám vyrobit jakýkoliv motiv iz fotobanky www.fotolia.com
Stačí když nám zašlete čislo Vámi vybraného obrázku / nachází se ve spodní části obrázku na pravé straně / případně link a rozměr fototapety jaký potřebujete, na email: info@tapetymix.cz zašleme Vám grafický náhled ZDARMA spolu s cenovou nabídkou.

Video ukážaka na lepení samolepící tapety


Perforovaná fólie / používá se hlavně na reklamu na okna /
Samolepicí tapeta ONE WAY VISION * (na objednávku)
one_way_vision.jpg

easy dot
/ Samolepící tapeta snadno se lepí / právě kvůli kuličkám / dot / přes které uniká vzduch pokud uděláte buli./

Samolepicí tapeta EASY DOT * (na objednávku)
samolepiaca_tapeta_easy_dot.jpg

V případě že máte jakékoliv dotazy napište nám na info@tapetymix.cz
Případně nám zavolejte na číslo +421 948 504 403 rádi Vám poradíme, pomůžeme.

Fotogalerie