Dětské tapety podle vlastního rozměru

Ideální tapety do dětského pokojíčku, které si Vaše děti jistě oblíbí. Na tapetách jsou pohádkové motivy,  kreslené zvířátka, obrázky i rostomilé postavičky. Dětská totapeta s kouzelnými vzory pro kluky i pro holky. Zároveň dětský motiv podporuje kreativitu, myšlení a fantazii Vašich dětí. 3D Fototapeta pro děti je skvělou dekorací na zeď do pokoje detí. Rozměr si můžete přizpůsobit sami. Výhodou je, že tapetu s dětským motivem můžete použít nejen na zeď v dětském pokojíčku, ale i na nábytek, poličky, skříně, postel, či dveře. Vytvoříte tak hravý prostor pro Vaše ratolesti, ve kterém se budou cítit úžasně. Fototapety využívají naši klienti i při dekorování a zařizování zábavního centra pro děti, nebo kindercentra, mateřské školky a do jeslí. Děti milují barvy a veselé obrázky se zvířátky a s krajinkami. Potěšte dětičky v jeslích, či v mateřské školce. Obklopte prostor, ve kterém tráví den pěknou dětskou tapetou se spoustou obrázků.Vhodně vybraná dekorace na stěnu do dětského koutku promění místnost na fantastickou pohádku. I v dětském centru vytvoří tapeta kouzelný svět, ve kterém si děti užijí spoustu zábavy.

Vybíráme foto tapetu pro teenagera

Pokud máte doma teenagera - teenagerku, určitě si i tyto děti najdou skvělý motiv na fototapetě, která se bude skvět na zdi, nebo na vestavěné skříni. Teenagery si mohou vybrat i motivy z jiných kolekcí tapet jako je sport, hudba, mapy, nebo vesmír. Dospívající děti mají svůj individuální styl a cítění, a je vhodné nechat jim trochu svobody při výběru vhodné tapety na zeď, nebo šatník. Oblíbeným motivem tapet pro mládež jsou i fototapety s pohledy na velkoměsta, které ještě chtějí sami objevit a navštívit.

Inspirace dětský pokojíček

Tapety se už nelepí jen na stěny v dětském pokoji. Díky kvalitním materiálům je , můžete nalepit i na jiné povrchy a vytvořit tak dokonalou symbiózu barev a vzorů. Nalepovací tapety do dětského pokoje jsou ekologické, bez zápachu a samozřejmě omyvatelné. Díky pestré paletě motivů můžete jednotlivé vzory i kombinovat. Na čelo postele nalepte např. slůně, na vestavěnou skříň pandu, a na psací stůl delfína. Je vhodné nekombinovat příliš mnoho barev v pokoji dětí, ale určitá pestrost zde nesmí chybět. Skvěle bude na psacím stole nalepená i dětská mapa světa. Povolte uzdu své fantazii a vytvořte dětem kouzelný pokojíček .

<<  < 1 2 3 >  >>

159 produktů celkem

<<  < 1 2 3 >  >>

159 produktů celkem

Fotogalerie