Grafický náhled ZDARMA u každé objednávky
Nákup se SLEVOU na celý nákup
Bezpečně zabalené při doručení
Výroba tapety dle vlastního rozmeru
Doručení ZDARMA nad 7.000 Kč

 

Dětské tapety podle vlastního rozměru

Ideální tapety do dětského pokojíčku, které si Vaše děti jistě oblíbí. Na tapetách jsou pohádkové motivy,  kreslené zvířátka, obrázky i rostomilé postavičky. Dětská totapeta s kouzelnými vzory pro kluky i pro holky. Zároveň dětský motiv podporuje kreativitu, myšlení a fantazii Vašich dětí. 3D Fototapeta pro děti je skvělou dekorací na zeď do pokoje detí. Rozměr si můžete přizpůsobit sami. Výhodou je, že tapetu s dětským motivem můžete použít nejen na zeď v dětském pokojíčku, ale i na nábytek, poličky, skříně, postel, či dveře. Vytvoříte tak hravý prostor pro Vaše ratolesti, ve kterém se budou cítit úžasně. Fototapety využívají naši klienti i při dekorování a zařizování zábavního centra pro děti, nebo kindercentra, mateřské školky a do jeslí. Děti milují barvy a veselé obrázky se zvířátky a s krajinkami. Potěšte dětičky v jeslích, či v mateřské školce. Obklopte prostor, ve kterém tráví den pěknou dětskou tapetou se spoustou obrázků.Vhodně vybraná dekorace na stěnu do dětského koutku promění místnost na fantastickou pohádku. I v dětském centru vytvoří tapeta kouzelný svět, ve kterém si děti užijí spoustu zábavy.

Vybíráme foto tapetu pro teenagera

Pokud máte doma teenagera - teenagerku, určitě si i tyto děti najdou skvělý motiv na fototapetě, která se bude skvět na zdi, nebo na vestavěné skříni. Teenagery si mohou vybrat i motivy z jiných kolekcí tapet jako je sport, hudba, mapy, nebo vesmír. Dospívající děti mají svůj individuální styl a cítění, a je vhodné nechat jim trochu svobody při výběru vhodné tapety na zeď, nebo šatník. Oblíbeným motivem tapet pro mládež jsou i fototapety s pohledy na velkoměsta, které ještě chtějí sami objevit a navštívit.

Inspirace dětský pokojíček

Tapety se už nelepí jen na stěny v dětském pokoji. Díky kvalitním materiálům je , můžete nalepit i na jiné povrchy a vytvořit tak dokonalou symbiózu barev a vzorů. Nalepovací tapety do dětského pokoje jsou ekologické, bez zápachu a samozřejmě omyvatelné. Díky pestré paletě motivů můžete jednotlivé vzory i kombinovat. Na čelo postele nalepte např. slůně, na vestavěnou skříň pandu, a na psací stůl delfína. Je vhodné nekombinovat příliš mnoho barev v pokoji dětí, ale určitá pestrost zde nesmí chybět. Skvěle bude na psacím stole nalepená i dětská mapa světa. Povolte uzdu své fantazii a vytvořte dětem kouzelný pokojíček .

<<  < 1 2 3 4 5 >  >>

256 produktů celkem

<<  < 1 2 3 4 5 >  >>

256 produktů celkem

Fotogalerie