Grafický náhled ZDARMA u každé objednávky
Nákup se SLEVOU na celý nákup
Bezpečně zabalené při doručení
Výroba tapety dle vlastního rozmeru
Doručení ZDARMA nad 4.500 Kč

 

Vinylové tapety na zeď

Vinilové tapety na zeď propouštějí páru i vlhkost. Jsou vhodné do každé místnosti, i do kuchyně, či koupelny. Tyto tapety dokáží překrýt i nerovnosti na stěně, jsou elastické a pevné. Jsou vyrobeny na bázi vinylových vláken. Vinilové tapety jsou voděodolné, otěruvzdorné. Mají dlouhou životnost. Je to tapeta, která je výborná do kuchyně, koupelny a všude kde je vlhčí prostředí. Můžete ji směle utřít vlhkým hadříkem. Vinylové tapety mají stálou barevnost. Jsou vhodné na stěny s hladkou a jemně zrintou strukturou. Při gramáži 350g / m2 dokáže tato tapeta zakrýt i různé nerovnosti na stěnách a dá se nalepit i na štukovou omítku.

Tapeta vinylová

1 / Gramáž: 350gr / m2
2 / Šířka jednoho výtisku /pásu/ je od 1 cm do 130cm. Pokud bude mít Vaše fototapeta rozměr 260cm x 260cm bude rozdělena na dvě části o rozměrech 130cm x 260cm + 130cm x 260cm. Je to vhodné pro manipulaci a lepení tapety.
3 / Způsob lepení: Vinylová tapeta se lepí bez zakládání / přeložení /
4 / Jsou ekologické a bez zápachu
5 / Lepidlo na použití: doporučujeme lepidlo na vinylové tapety značky Metylan / special /

Nabízíme Vám i různé povrchové úpravy vinylových tapet:

Tapety vinylové mohou mít kromě hladké struktury i protkávaná struktura nebo struktura plátna, omítky. Pokud máte zájem o strukturovanou vinylovou tapetu, kontaktujte nás tapetymix@tapetymix.cz

Pro zvýšení odolnosti tapety doporučujeme tekuté laminace. Tekutá laminace je vhodná hlavně na povrchy, kde hrozí vyšší riziko mechanického poškození, např. stůl, nábytek v dětském pokoji, kuchyňská zástěna. Jde o jemný tekutý ochranný filtr, který se nanese na povrch fólie. Cena laminace je 280 Kč / 1m2

Nenašli jste vhodný motiv? Víme Vám vyrobit jakýkoliv motiv iz fotobanky www.fotolia.com
Stačí když nám zašlete čislo Vámi vybraného obrázku /nachází se ve spodní části obrázku na pravé straně/ případně link a rozměr tapety jaký potřebujete, na email: info@tapetymix.cz zašleme Vám grafický náhled ZDARMA spolu s cenovou nabídkou.

V případě že máte jakékoliv dotazy napište nám na info@tapetymix.cz
Případně nám zavolejte na číslo +421 948 504 403 rádi Vám poradíme, pomůžeme.

Fotogalerie

Přihlaste se k odběru newsletteru