Vinylové tapety na zeď

Vinilové tapety na zeď propouštějí páru i vlhkost. Jsou vhodné do každé místnosti, i do kuchyně, či koupelny. Tyto tapety dokáží překrýt i nerovnosti na stěně, jsou elastické a pevné. Jsou vyrobeny na bázi vinylových vláken. Vinilové tapety jsou voděodolné, otěruvzdorné. Mají dlouhou životnost. Je to tapeta, která je výborná do kuchyně, koupelny a všude kde je vlhčí prostředí. Můžete ji směle utřít vlhkým hadříkem. Vinylové tapety mají stálou barevnost. Jsou vhodné na stěny s hladkou a jemně zrintou strukturou. Při gramáži 350g / m2 dokáže tato tapeta zakrýt i různé nerovnosti na stěnách a dá se nalepit i na štukovou omítku.

Tapeta vinylová

1 / Gramáž: 350gr / m2
2 / Šířka jednoho výtisku /pásu/ je od 1 cm do 130cm. Pokud bude mít Vaše fototapeta rozměr 260cm x 260cm bude rozdělena na dvě části o rozměrech 130cm x 260cm + 130cm x 260cm. Je to vhodné pro manipulaci a lepení tapety.
3 / Způsob lepení: Vinylová tapeta se lepí bez zakládání / přeložení /
4 / Jsou ekologické a bez zápachu
5 / Lepidlo na použití: doporučujeme lepidlo na vinylové tapety značky Metylan / special /

Nabízíme Vám i různé povrchové úpravy vinylových tapet:

Tapety vinylové mohou mít kromě hladké struktury i protkávaná struktura nebo struktura plátna, omítky. Pokud máte zájem o strukturovanou vinylovou tapetu, kontaktujte nás tapetymix@tapetymix.cz

Pro zvýšení odolnosti tapety doporučujeme tekuté laminace. Tekutá laminace je vhodná hlavně na povrchy, kde hrozí vyšší riziko mechanického poškození, např. stůl, nábytek v dětském pokoji, kuchyňská zástěna. Jde o jemný tekutý ochranný filtr, který se nanese na povrch fólie. Cena laminace je 280 Kč / 1m2

Nenašli jste vhodný motiv? Víme Vám vyrobit jakýkoliv motiv iz fotobanky www.fotolia.com
Stačí když nám zašlete čislo Vámi vybraného obrázku /nachází se ve spodní části obrázku na pravé straně/ případně link a rozměr tapety jaký potřebujete, na email: info@tapetymix.cz zašleme Vám grafický náhled ZDARMA spolu s cenovou nabídkou.

V případě že máte jakékoliv dotazy napište nám na info@tapetymix.cz
Případně nám zavolejte na číslo +421 948 504 403 rádi Vám poradíme, pomůžeme.

Fotogalerie