Grafický náhled ZDARMA u každé objednávky
Nákup se SLEVOU na celý nákup
Bezpečně zabalené při doručení
Výroba tapety dle vlastního rozmeru
Doručení ZDARMA nad 4.500 Kč

 

Vodolepíci tapety na zeď HP wallpaper

Vodolepíci tapety na zeď mají konzistentní barvy. Jsou voděodolné, elastické, odolné vůči otěru . Výborně řešení pro ty, kteří nemají mnoho zkušeností s lepením tapety. Tapeta vhodná na stěny s hladkým povrchem. Používá se zejména v interiérech budov a má výhodu, že lepidlo je již naneseno na tapetě v suché formě a aktivuje se namočením celé tapety do vody. Vodolepiace tapety na stěny vřele doporučujeme.

Vlastnosti HP wallpaper

1 / Gramáž: 165g / m2
2 / Šířka jednoho výtisku / pásu / je od 1 cm do 130cm. Pokud bude mít fototapeta rozměr 260cm x 260cm bude rozdělena na dvě části o rozměrech 130cm x 260cm + 130cm x 260cm. Je to vhodné i na manipulaci a samotné lepení tapety.
3 / Lepení je se založením 1 cm

Doporučujeme prohlédnout si následující video jak se lepí vodolepiaca tapeta

V případě, že nemáte kde ponořit tapety do vody, doporučuji postříkat rozprašovačem na vodu /velmi mnoho/, případně tapetu namočit mokrou houbou.

Pro zvýšení odolnosti tapety doporučujeme tekuté laminace. Tekutá laminace je vhodná hlavně na povrchy, kde hrozí vyšší riziko mechanického poškození, např. stůl, nábytek v dětském pokoji, kuchyňská zástěna. Jde o jemný tekutý ochranný filtr, který se nanese na povrch fólie. Cena laminace je 280 Kč/1m2

Nenašli jste vhodný motiv? Víme Vám vyrobit jakýkoliv motiv iz fotobanky www.fotolia.com
Stačí když nám zašlete čislo Vámi vybraného obrázku / nachází se ve spodní části obrázku na pravé straně / případně link a rozměr fototapety jaký potřebujete, na email: info@tapetymix.cz zašleme Vám grafický náhled ZDARMA spolu s cenovou nabídkou.

V případě že máte jakékoliv dotazy napište nám na info@tapetymix.cz
Případně nám zavolejte na číslo +421 948 504 403 rádi Vám poradíme, pomůžeme.

Fotogalerie

Přihlaste se k odběru newsletteru