Vodolepíci tapety na zeď HP wallpaper

Vodolepíci tapety na zeď mají konzistentní barvy. Jsou voděodolné, elastické, odolné vůči otěru . Výborně řešení pro ty, kteří nemají mnoho zkušeností s lepením tapety. Tapeta vhodná na stěny s hladkým povrchem. Používá se zejména v interiérech budov a má výhodu, že lepidlo je již naneseno na tapetě v suché formě a aktivuje se namočením celé tapety do vody. Vodolepiace tapety na stěny vřele doporučujeme.

Vlastnosti HP wallpaper

1 / Gramáž: 165g / m2
2 / Šířka jednoho výtisku / pásu / je od 1 cm do 130cm. Pokud bude mít fototapeta rozměr 260cm x 260cm bude rozdělena na dvě části o rozměrech 130cm x 260cm + 130cm x 260cm. Je to vhodné i na manipulaci a samotné lepení tapety.
3 / Lepení je se založením 1 cm

Doporučujeme prohlédnout si následující video jak se lepí vodolepiaca tapeta

V případě, že nemáte kde ponořit tapety do vody, doporučuji postříkat rozprašovačem na vodu /velmi mnoho/, případně tapetu namočit mokrou houbou.

Pro zvýšení odolnosti tapety doporučujeme tekuté laminace. Tekutá laminace je vhodná hlavně na povrchy, kde hrozí vyšší riziko mechanického poškození, např. stůl, nábytek v dětském pokoji, kuchyňská zástěna. Jde o jemný tekutý ochranný filtr, který se nanese na povrch fólie. Cena laminace je 280 Kč/1m2

Nenašli jste vhodný motiv? Víme Vám vyrobit jakýkoliv motiv iz fotobanky www.fotolia.com
Stačí když nám zašlete čislo Vámi vybraného obrázku / nachází se ve spodní části obrázku na pravé straně / případně link a rozměr fototapety jaký potřebujete, na email: info@tapetymix.cz zašleme Vám grafický náhled ZDARMA spolu s cenovou nabídkou.

V případě že máte jakékoliv dotazy napište nám na info@tapetymix.cz
Případně nám zavolejte na číslo +421 948 504 403 rádi Vám poradíme, pomůžeme.

Fotogalerie